Kariera w salonach BMW

Już dzisiaj możesz odmienić swoje życie i pokierować karierą w taki sposób, aby każdego ranka wstawać z uśmiechem na twarzy, być gotowym na nowe wyzwania i z satysfakcją kończyć dzień w pracy, która pozwala nieustannie się rozwijać. Kariera w BMW stoi przed Tobą otworem, wystarczy, że uczynisz jeden mały krok, który dzieli Cię od wymarzonego zatrudnienia, będącego spełnieniem zawodowych marzeń każdego pasjonata motoryzacji. Znajdź wymarzoną pracę i aplikuj na interesujące Cię stanowisko: https://www.praca-dealerbmw.pl/home/oferty-pracy/

Oferty pracy na terenie całego kraju

Oferujemy pracę w największych miastach na terenie całego kraju – Warszawie, Gorzowie Wielkopolskim, Szczecinie, Lublinie, Poznaniu, a także wielu innych. Sprawdź czy w Twoim miejscu zamieszkania również znajduje się jeden z salonów BMW – marki, która od wielu lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów stawiających na najwyższą jakość samochodów klasy premium. Marketing, Recepcja, Finanse i Ubezpieczenia oraz Administracja to działy, w których możesz znaleźć odpowiadające Twoim potrzebom zatrudnienie. Ponadto polecamy zapoznanie się z ofertami pracy dotyczącymi Działu Sprzedaży BMW oraz MINI, Działu Sprzedaży Motorrad, Działu Serwisu, Działu Blacharsko-Lakierniczego oraz Działu Części i Akcesoriów.

Prosta i szybka aplikacja

Aplikacja na wybrane stanowisko jest niezwykle szybka i prosta. Odbywa się drogą internetową, co sprawia, że nie musisz nawet wychodzić z domu, aby zacząć spełniać swoje zawodowe marzenia. Proces rekrutacyjny prowadzony jest przez specjalnie wykwalifikowany zespół, który specjalizuje się w projektowaniu oraz realizowaniu procesów rekrutacji i selekcji Nowej Generacji. Po pomyślnym przejściu rozmowy kwalifikacyjnej kolejnym krokiem będzie spotkanie u dealera BMW, a następnym dołączenie do zgranej i nastawionej na sukces ekipy, która każdego dnia dokłada wszelkich starań, aby pracować na dobre imię jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie.

Zacznij spełniać swoje marzenia

Jesteśmy przekonani, że praca w jednym z salonów BMW będzie spełnieniem marzeń każdej osoby, która interesuje się motoryzacją i pragnie związać z nią swoją przyszłość. Mamy nadzieję na długą i owocną współpracę. Gwarantujemy szereg zróżnicowanych możliwości rozwoju, poszerzania kwalifikacji oraz pogłębiania zainteresowań. Wierzymy, że to właśnie u nas rozwiniesz się, każdego dnia otwierając na nowe wyzwania. Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do aplikowania na wybrane przez siebie stanowiska.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here