Prezenty świąteczne dla pracowników - najlepsze propozycje

W większości firm pracownicy wyczekują prezentów z okazji Świąt Bożego Narodzenia, a sami najczęściej organizują zrzutkę na podarunek dla szefostwa. W pracy ludzie spędzają mnóstwo czasu, nic więc dziwnego, że pojawił się taki zwyczaj. Do ulubionych prezentów z pewnością należy premia świąteczna, ale nie każda firma jest tak bogata, aby sobie pozwolić na takie rozwiązanie, a nawet jeśli – do koperty warto dodać jakiś drobny gadżet, który zostanie z obdarowaną osobą na dłużej. W naszym artykule umieściliśmy kilka propozycji prezentów firmowych, z których na pewno wybierzesz odpowiedni podarunek pod względem kosztów czy osobistych preferencji.

Łakocie i alkohole

Popularnymi prezentami firmowymi na Boże Narodzenie są słodycze oraz alkohole. Wynika to przede wszystkim z faktu, że większość osób lubi obie te rzeczy, dzięki czemu zmniejsza się szansa na to, że ktoś będzie podarunkiem rozczarowany. Poza tym, takie produkty łatwo można znaleźć i dopasować do możliwości budżetowych. Jeżeli firma jest niewielka i dysponuje skromnym budżetem świątecznym, wystarczy kupić jedno z popularnych win i czekoladki. Jeżeli natomiast firma jest dość bogata, prezentami mogą być luksusowa whiskey i belgijska czekolada.

Użyteczne przedmioty z logo firmy

Specjalistyczne sklepy, które oprócz sprzedaży produktów, trudnią się również wykonywaniem nadruków, wychodzą naprzeciw potrzebom przedsiębiorców i oferują różnego typu użyteczne przedmioty, które można wykorzystać jako prezenty firmowe na Boże Narodzenie. Lista możliwości jest bardzo długa. Mogą to być plecaki, multinarzędzia, przybory do samochodu takie jak ładowarki czy głośniki, grille, kosze piknikowe i cała masa innych przydatnych gadżetów z najróżniejszych półek cenowych. Jednak, aby podarunek był satysfakcjonujący nie warto decydować się na zakup najtańszych dostępnych gadżetów. Ich jakość ma świadczyć o szacunku do pracowników, dlatego powinny być wybierane w sposób naprawdę przemyślany.

Kubki ze świątecznym nadrukiem

Przy małym budżecie dobry będzie nawet symboliczny upominek, na przykład w formie kubka ze świątecznym nadrukiem. Mogą być one zabawne lub po prostu ładne, ale na pewno będą przydatne. Każdy z nas pije kawę lub herbatę, dlatego kubki ze świątecznym nadrukiem, choć tanie, są też bardzo praktyczne. To ekonomiczne prezenty firmowe na Boże Narodzenie, które mogą się przerodzić w naprawdę wyjątkowe gadżety, jeżeli tylko zaangażujemy się w sprawę i wymyślimy naprawdę niebanalny projekt. Do niedrogich upominków można zaliczyć również długopisy reklamowe czy świąteczne ozdoby.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here