doradztwo

Nawet wykształcenie spójne z naszym doświadczeniem zawodowym nie gwarantuje w dzisiejszych czasach znalezienia stabilnego zatrudnienia. Dlatego warto już dziś rozważyć studia podyplomowe. Chęć utrzymania etatu nie jest jedyną motywacją, coraz częściej chodzi również o możliwość awansu.

Zauważyliśmy już konieczność podjęcia studiów dyplomowych, ale co dalej? Teraz niełatwe zadanie, ponieważ chodzi o wybór kierunku spośród ich szerokiej oferty. Nie bez powodu dużą popularnością cieszy się logistyka – studia podyplomowe o tym profilu dają możliwość zdobycia umiejętności menedżerskich w obszarze logistyki.

Jest to idealna propozycja zarówno dla osób, które chcą tylko podnieść swoje kwalifikacje, jak i chcących zdobyć niezbędną wiedzę i umiejętności od zera. Student zdobędzie wiedzę na temat podstaw logistyki, zaopatrzenia, produkcji, dystrybucji oraz transportu. W nowoczesnym kształceniu  i solidnym przygotowaniu do zawodu logistyka nie można zapomnieć również o nauce podstaw rachunkowości oraz marketingu.

Kompleksowe kształcenie pozwala na zdobycie nowego zawodu, a dzięki temu wyróżnienie się na rynku pracy i możliwość rozwoju. W tym miejscu nasuwa się jednak pytanie o to, gdzie najlepiej studiować podyplomowo. Jedną z najbardziej atrakcyjnych opcji jest niewątpliwie Centrum Kształcenia Podyplomowego i Rozwoju Biznesu, które znajduje się tuż przy renomowanej uczelni – Akademii Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi.

Recepta  na sukces tkwi nie tylko w starannie opracowanym programie studiów, ale również kadrze doświadczonych wykładowców.  Są to praktycy w obszarze TSL, zatem wiedza jest przekazywana przez specjalistów, co zapewnia wysoką jakość kształcenia.

Co, jeśli logistyka nie jest dla Ciebie? Pracujesz w administracji lub sektorze finansów publicznych i chcesz rozwijać swoje kompetencje? Jeśli odpowiedź brzmi twierdząco  to koniecznie zapoznaj się z ofertą studiów podyplomowych z zakresu ekonomii, zarządzania oraz administracji.

Prawo administracyjne, zarządzanie ryzykiem w organizacji, czy zarządzanie innowacyjne- kompetencje personalne menadżera. Jak grzyby po deszczu, w ofertach studiów podyplomowych pojawiają się nowe kierunki, dostosowane do aktualnych potrzeb rynku. Klucz do sukcesu tkwi w połączeniu praktyki z wiedzą teoretyczną. Tym wyznacznikiem nowej jakości studiów podyplomowych kieruj się przy poszukiwaniach kierunku dla siebie. 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here